5
3 חוות דעת
 
 
 
 
 
האגודה למען הקשיש בית אבות עירוני באר - שבע
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אודות

 
בית אבות עירוני - באר-שבע הוקם במטרה לספק לקשישים בית חם ואוהב, וכיום הוא המוביל בארץ בטיפול בדייריו. בית האבות, השוכן במבנה חדש ומפואר, מנוהל על-ידי האגודה למען הקשיש ואינו פועל למטרות רווח. כמו כן, הוא נמצא תחת פיקוח של משרד הבריאות ומשרד העבודה והרווחה.

מתחם בית האבות ממוקם בלב שכונת מגורים בבאר-שבע, באזור בעל נגישות מרבית, וכבר עשרות שנים שדייריו נהנים מהטיפול המסור של הצוות הוותיק, המקצועי והמיומן. במקום הן שטחי מגורים והן שטחים ציבוריים, בהם מקבלים הדיירים מענה לצורכיהם החברתיים והטיפוליים גם יחד.

הנהלת בית האבות פועלת ללא לאות, על-מנת לתת לדיירים פתרונות הולמים בכל התחומים: דיור, ביטחון, תזונה, ניקיון, חימום, שירותים רפואיים ופרה-רפואיים, תעסוקה, תרבות ותמיכה. כל זאת ניתן לכל אחד ואחד מדיירי בית האבות 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.
 
בית אבות בבאר שבע
 

ייחודו של בית האבות

 
לבית האבות מבנה ייחודי, הכולל 5 מחלקות שונות:
  • 3 מחלקות סיעוד
  • מחלקה לתשושי נפש
  • מחלקה לתשושים

המחלקות מאכלסות דיירים לפי רמת תפקודם, כאשר ניתן להעביר כל דייר בין המחלקות השונות בהתאם למצבו התפקודי. מבנה ייחודי זה מאפשר להעניק לכל אחד טיפול מתמשך, המותאם לצורכיו האישיים, לכל אורך תקופת שהותו בבית האבות.
 

שהות לתקופה קצרה

 
בית האבות פותח את שעריו גם למבקשים לשהות בו באופן זמני, וזאת במימון פרטי ולפי צורכי המועמד. שהייה לתקופה קצרה מיועדת לקשישים אחרי אשפוז או לקשישים המתגוררים בקהילה ומטופלים על-ידי משפחתם, הזקוקה למנוחה קלה משגרת הסיעוד היומיומית. גם אלו, השוהים באופן זמני, זכאים לכל שירותי הבית, כולל השגחה רפואית.

לקבלת מידע נוסף חייגו: 072-3238163.